Impres

Models

ImpresModels to...

Konkursy Piękności

Jesteśmy licencjowanym przedstawicielem Biura Miss Polski na Pomorzu. Współpracujemy z Konkursem Miss Polski działającym w ramach Konkursu Miss World. Prowadzimy wybory na szczeblu wojewódzkim, konkurs Miss Ziemi Pomorskiej, Miss Ziemi Pomorskiej Nastolatek oraz Mister Wybrzeża, daje przepustkę do udziału w ogólnopolskich wyborach Miss oraz Mistera Polski. Pod patronatem Biura Miss Polski organizujemy również Nasz autorski konkurs Bursztynowa Miss Lata. Ponadto nasi podopieczni biorą udział w konkursach: Foto Models Poland, Queen of Poland

ImpresModels to...

Agencja Hostess
i Modelek

Zajmujemy się obsługą eventów, akcji promocyjnych, targów oraz bankietów. Bierzemy udział w sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Przy realizacji zlecenia stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalizm. Współpracujemy z osobami kreatywnymi, komunikatywnymi o wysokiej aparycji. Zespół hostess i hostów jest dobierany indywidualnie w zależności od specyfiki przedsięwzięcia. Nasza agencja jest gwarantem profesjonalnego podejścia, jak i kompleksowej usługi.

ImpresModels to...

Kurs modelingu

W ostatnich latach popularność modelingu w Polsce nieustannie wzrastała, dzięki social mediom mogliśmy ujrzeć już nie tylko pracę modelek na wybiegu ale byliśmy świadkami tego co dzieje się za kulisami. Wierzymy, że każda z Nas jest wyjątkowa, pomagamy odkryć w sobie naturalne piękno, rozwijamy predyspozycje, wpieramy w osiągnięciu wymarzonego celu, dokładamy wszelkich starań, aby odkryć drzemiący talent, pozwalamy uwierzyć w siebie i kształtować swoją osobowość, po to, aby spełniać marzenia i poszerzać własne horyzonty, dając tym samym przepustkę do świata modelingu.

masz pytanie?